Belge Tercümesi

Pasaport, Diploma, Evlilik Cüzdanı, EC Belgesi, Öğrenci Belgesi vb belgeleriniz ve eğitim, iş, gezi vb. amaçlarla yurt dışına çıkışlarınızda gerekli olan evraklar, Sözleşme, Diploma, Dilekçe, Mevzuat ya da Taahhütname gibi hukuki belgeler ya da rapor ve sunum gibi çalışma tercümeleri söz konusu olduğunda hata payına yer yoktur. Yasal belgelerin çevirisi ve gerekli makamlarca onaylatılması diplomatik herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için oldukça önem teşkil eder. Çevirinin güvenilir ve geçerli olması kadar gizlilik içerisinde kalması gerekir. Bu evrakların tercümesindeki en ufak bir hata, eksiklik ya da yanlış aktarım yasal pek çok sorun yaşamanıza ve geri dönüşü olmayan kayıplar yaşamanıza neden olabilir.

Günümüzde internet pek çok süreci kolaylaştırıyor; ancak mevzubahis çeviri olduğunda kısa yollardan kaçınmak, yasal süreçlerde profesyonel bir çevirmen ile çalışmak kritiktir. Anında ve online çeviri sistemleri ve otomatik çeviri programları asla gerçek bir çevirinin yerini tutmayacaktır. Profesyonel bir çeviri hizmeti kullanarak, iletilmesi gereken tüm mesajların, küçük ve büyük tüm ayrıntıların etkili bir şekilde aktarıldığından da emin olabilirsiniz.

Günümüzde profesyonel çeviri hizmeti daha fazla önem kazanmakla birlikte hızlı çeviriye olan ihtiyaç da artmaktadır. Oxford Tercüme Bürosu olarak her türlü belge çevirileriniz için pek çok farklı alanda uzmanlaşmış profesyonel çeviri kadromuz ile hizmet veriyoruz. Gizlilik politikamız kapsamında, çeviride görev alan çevirmen ve editörlerimiz dışında çevirilerinizin gizliliğini koruyor, zamanında teslim konusunda göstermiş oluğumuz hassasiyetle hizmet sunuyoruz.