Sancaktepe Noter Yeminli Tercüme, (Oxford Tercüme) , gelişen  iletişim ve ulaşım imkanları sayesinde herşeye artık hızlıca ulaşılabilen  dünyamızda insanımızın  yazılı ve sözlü  tercüme  ve çeviri engelleri aşması amacıyla kurulmuştur. Sancaktepe Noter Yeminli Tercüme büromuz,  İhtiyaç duyacağınız tercüme hizmetlerini,  nitelikli ve deneyimli mütercim-tercüman kadrosuyla, editör ve tasarımcılarımızla  talep edilen zamanda, istenilen tasarımla, kaliteli tercümeyle ve uygun maliyetlerle sunmaktayız. Müşteri taleplerini önceleyen firmamız, kaliteli ve doğru tercüme ile  kurumsal ve bireysel müşterinin tercüme hizmetlerini dakik ve hızlı bir şekilde ifa etmektedir.

Sancaktepe Noter Yeminli Tercüme (Oxford Tercüme) , tercüme hizmetine başladığı günden itibaren yazılı tercüme ve sözlü tercüme hizmetlerimizle sizlere gerek yurt içinde gerekse yurt dışında alanında uzman yeminli tercümanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizin ithalat ve ihracat alanında artmakta olan ürün ve hizmet sektöründe iyi iletişim, doğru tanıtım anlamında eğitimli, ülkelerin kültür ve geleneklerine hakim, kaliteli bir ekiple, teknolojik birikim ve gelişen teknolojiyi takip eden tercüme bürosuyuz.
 
Bütün resmi dillerde, yeminli tercümanlarıyla, noter onaylı tercüme hizmeti veren büromuz; ekonomik, hızlı ve güvenilir tercüme anlayışıyla, dünyanın her noktasıyla sorunsuz iletişime geçmenizi sağlayacak; ticari ortaklıklarınızın büyümesine ve gelişmesine yardımcı olacaktır.
 
Teknik, finans /sigortacılık, medikal, akademik ve hukuki tercüme olmak üzere sözleşmeler, faaliyet raporu, ihale evrakları vb. ithalat-ihracat yazışmaları, kullanım kılavuzları, teknik şartnameler, ürün broşürleri, kataloglar, kalite kontrol kılavuzları, patentler, yazılım dosyaları ve ithalat-ihracat işlemlerinin gerçekleşmesinde ihtiyaç duyacağınız her türlü belgenin çevirisinde bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
İnternet üzerinden dünyanın her yerinden ulaşabileceğiniz gibi Sancaktepe tercüme büromuz ile sizlere  hizmet vermekteyiz. 

 

İlkelerimiz

  • Gizlilik (Talep eden müşterilerimizle "Gizlilik Sözleşmesi” imzalanır)
  • Müşteriyle birlikte belirlenen süre içerisinde teslim
  • Doğru ve eksiksiz tercüme
  • Adil ücret
  • Her konuda uzman mütercim ve tercümanlarla tercüme hizmeti
  • Her türlü formattaki çevirinin uygun formatta teslimi
  • Tercümede terim birliğinin ve üslubun korunması için uygun teknoloji kullanımı